Ryanair ogłasza nową trasę z Katowic do Aten na zimę 17/18.
wtorek, 31 stycznia 2017 17:35

Ryanair dziś, 31 stycznia 2017 r., ogłosił nową trasę na zimę 17/18 z Katowic do Aten. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu.

 

34066

 

 

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Katowic do Londynu w cenie od 74 zł na podróż w marcu 2017 r. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com  do poniedziałku 6 lutego.

 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Katowic do Aten na zimę 17/18. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu.

 

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu "Always Getting Better".

 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Katowic do Londynu już od 74 zł na podróż w marcu 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 6 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.

 

Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego S.A., zarządzającego Katowice Airport powiedział:

Uruchomienie przez linię lotniczą Ryanair połączenia z Katowice Airport do Aten to strzał w dziesiątkę. Grecja od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wylotów wakacyjnych z naszego lotniska. Dlatego jestem przekonany, że ta trasa zostanie znakomicie przyjęta przez podróżnych i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Połączenie do stolicy Grecji to nowe możliwości dla osób, które organizując wypoczynek za granicą nie korzystają z usług biur podróży. Przypomnę tylko, że Ryanair ze swojej bazy w Atenach oferuje połączenia na takie greckie wyspy jak Kreta, Korfu, Mykonos, Rodos i Santorini, lata także do Salonik.

 

Źródło: Ryanair

 Add this to your website