Ryanair - 2 nowe trasy z Wrocławia
wtorek, 07 lutego 2017 15:29

Ryanair ogłosił 2 kolejne trasy z Wrocławia na zimę 2017/18. Do Brukseli Charleroi oraz do Gdańska będzie można polecieć już od października 2017 r. Obie trasy będą obsługiwane 3 razy w tygodniu. 

 

Aby uczcić ogłoszenie nowych połączeń Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. w cenie od 39 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do poniedziałku 13 lutego do północy. 

 

 

 

Ryanair z przyjemnością ogłasza dwie nowe trasy z Wrocławia do Brukseli Charleroi i do Gdańska. Oba połączenie będzą wykonywane od października 3 razy w tygodniu. Bilety na nowe trasy będą w sprzedaży już w lutym. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe kierunki, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”. Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 13 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś - powiedziała Olga Pawlonka, Manager sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej

 

 

Jesień zapowiada się we Wrocławiu rekordowo. Cieszymy się, że linie Ryanair dostrzegają potencjał wrocławskiego lotniska i kilka dni po ogłoszeniu lotów do Tel Avivu zapowiadają dwa nowe połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska. Bruksela to polityczna i gospodarcza stolica Europy o ogromnych walorach turystycznych, kierunek pożądany przez naszych pasażerów. Gdańsk z kolei idealnie uzupełnia ofertę lotów krajowych z Wrocławia.

 

Jestem przekonany, że będą cieszyć się dużym zainteresowaniem podróżnych. - dodał Jarosław Sztucki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

 

Źródło: RyanairAdd this to your website