Ryanair ogłasza nową trasę z Katowic do Hamburga.
środa, 08 lutego 2017 17:10

Ryanair dziś, 8 lutego 2017 r., ogłosił nową trasę na lato 2017 z Katowic do Hamburga. Trasa będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu.

 

34066

 

 

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Katowic do Hamburga w cenie od 89 zł na podróż od marca do maja 2017 r. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do poniedziałku 13 lutego.

 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Katowic do Hamburga na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu.

 

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu "Always Getting Better".

 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Katowic do Hamburga już od 89 zł na podróż od marca do maja 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 13 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.

 

Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczega SA, zarządzającego Katowice Airport powiedział: Nowe połączenie linii lotniczej Ryanair świetnie uzupełnia naszą siatkę połączeń do Niemiec. Do tej pory w naszej ofercie nie mieliśmy trasy do północnych landów tego kraju. Uruchomienie lotów do Hamburga sprawi, że Niemcy umocnią się na pozycji drugiego największego rynku w ruchu regularnym z Pyrzowic. Warto przypomnieć, że Hamburg, to obok Mediolanu-Malpensa i Aten kolejne nowe połączenia Ryanair ogłoszone z Katowice Airport w przeciągu ostatnich tygodni.

 

Źródło: Ryanair

 Add this to your website