LOT wraca na lotnisko Zielona Góra Babimost.
piątek, 03 marca 2017 00:25

Od czwartku, 2 marca, samoloty PLL LOT ponownie będą latać z Warszawy do Zielonej Góry. Pierwszy samolot wystartował z Warszawy o 22:35.

 

LOT logo 600

 

 

W konferencji prasowej, która towarzyszyła otwieranemu połączeniu,  w siedzibie PLL LOT w Warszawie udział wzięli: Marszałek Województwa Lubuskiego - Elżbieta Anna Polak oraz Prezes LOT-u - Rafał Milczarski, a także Ambasadorowie Województwa Lubuskiego: seksuolog - profesor Zbigniew Izdebski oraz prezenter i dziennikarz TVN Bartosz Jędrzejak.

 

IEG ALL

 

Na konferencji zaprezentowano założenia współpracy oraz ofertę dla pasażerów. Rejsy z Warszawy wykonywane będą pięć razy w tygodniu w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i niedzielę o 22:35, by wylądować na lotnisku Zielona Góra Babimost o 23:35. Zgodnie z rozkładem lotów połączenie z Zielonej Góry do Warszawy będzie realizowane pięć razy w tygodniu (z wyłączeniem czwartków i niedziel). Odloty z Babimostu zaplanowane są na godz. 5.45 a przyloty na Lotnisko Chopina w Warszawie zaplanowane są na godz. 6.50. Rejsy realizowane będa turbośmigłowymi Bombardierami DHC-8-402 Q400.

 

IEG RMI

 

Prezes Milczarski liczy, że otwierane połączenie pozwoli mieszkańcom lubuskiego nie tylko na odwiedzanie Warszawy bez noclegu ale także, że włączając je do swojej siatki połączeń międzynarodowych przysporzy linii także pasażerów przesiadkowych na dalsze trasy tym bardziej, że godziny połączeń umożliwiają zachowanie bardzo krótkiego czasu przesiadki w Warszawie, który na większości kierunków europejskich wynosić będzie niespełna 50 minut.

 

IEG EAP

 

Marszałek Polak zapraszała do skorzystania z oferty PLL LOT i odwiedzenia województwa lubuskiego, które oferuje wiele atrakcji - czyste jeziora, lasy, zespoły parkowo-pałacowe lub Międzyrzecki Rejon Umocniony. Okolice Zielonej Góry to nie tylko zabytki i piękno natury, warto także zapoznać się z lokalnymi specjałami kulinarnymi i skosztować wina z lubuskich winnic.

 

Bilety na nowe połączenie LOT-u do Zielonej Góry SA już dostępne w sprzedaży na stronie lot.com, w LOT Call Center, biurach LOT Travel i u agentów.

 

Źródło: Konferencja prasowa

Zdjęcia: epwa.plAdd this to your website