KLM wkracza do Gdańska i zaprasza do zabawy.
środa, 29 marca 2017 17:16

Od kilku dni tajemniczy gigantyczny chodak stoi pod Galerią Bałtycką w Gdańsku wzbudzając liczne spekulacje - „reklama jakiejś holenderskiej firmy", „holenderska olbrzymka, która zgubiła chodaka", a może jakaś wersja „Kopciuszka". Dziś ujawnia się „sprawca zamieszania", którym – jak niektórzy słusznie się domyślali – jest KLM. Linie w ten nietypowy sposób zapowiadają swoje przybycie do Gdańska, skąd będą regularnie latać do Amsterdamu od 15 maja b.r. A już teraz na mieszkańców Trójmiasta czekają niespodzianki oraz specjalna promocja cenowa na loty z Gdańska do wybranych miast w Europie.

 

KLM grafika konkursowa Gdansk1

 

Od dziś od godziny 17:30 przy gigantycznym chodaku w Gdańsku czekają niespodzianki prosto z Holandii, a także konkurs, w którym można wygrać weekend w Amsterdamie dla dwojga. Wystarczy odwiedzić chodak i zrobić sobie z nim zdjęcie „selfie" w holenderskim stylu, a następnie wstawić je na stronę konkursową www.klm-dutchselfie.pl. KLM nagrodzi najbardziej oryginalne i zabawne skojarzenie z Holandią. Akcja trwa do 31 marca b.r., a szczegóły znajdują się na stronie konkursowej.

 

KLM grafika konkursowa Gdansk2


Linie KLM przygotowały też promocję cenową na loty z Gdańska do Amsterdamu (od 417 PLN w obie strony) i wybranych miast w Europie w bogatej siatce połączeń holenderskiej linii. W promocji znalazły się loty m.in. do Nicei, Edynburga, Paryża, Lizbony, czy Katanii. To doskonała okazja, aby już teraz zaplanować wiosenny weekend lub letnie wakacje, ponieważ promocja dotyczy lotów od 15 maja do 15 października 2017. Sprzedaż oferty trwa do 10 kwietnia b.r.

Ceny promocyjne na loty KLM z Gdańska do Europy

kierunek

Cena w obie strony, z podatkami lotniskowymi

Aberdeen

od 594 PLN

Amsterdam

od 417 PLN

Barcelona

od 594 PLN

Bordeaux

od 700 PLN

Bruksela

od 594 PLN

Katania

od 600 PLN

Dusseldorf

od 594 PLN

Edynburg

od 594 PLN

Lizbona

od 594 PLN

Madryt

od 594 PLN

Nicea

od 594 PLN

Porto

od 650 PLN

Paryż

od 594 PLN

 

Przelot obejmuje bezpłatny serwis pokładowy w postaci napojów i przekąsek, możliwość gromadzenia mil w programie lojalnościowym Flying Blue oraz bezpłatny przewóz jednej sztuki bagażu podręcznego + akcesorium (np. torebka, laptop) o łącznej wadze do 12 kg.

 

Od 15 maja 2017, początkowo sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, samolot KLM będzie startował z lotniska w Amsterdamie o godzinie 11:45, aby wylądować na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku o godzinie 13:30. Loty powrotne na nowej trasie zaplanowano o następujących porach: wylot z Gdańska o godzinie 14:05 i przylot do Amsterdamu o 16:00. Od 21 maja 2017 KLM będzie już oferował codzienne połączenia (7 lotów w tygodniu) na nowej trasie, dodając lot w niedzielę: Amsterdam-Gdańsk: 09:25-11:10 i powrotny Gdańsk-Amsterdam: 11:45-13:40.*

 

KLM E90 PZO


Nowy lot będzie obsługiwany przez linię-córkę KLM Cityhopper maszyną Embraer 190 ze 100 miejscami na pokładzie (20 w Klasie Biznes i 80 w Klasie Ekonomicznej).

 

KLM to nowoczesne europejskie linie lotnicze z długą tradycją, które od ponad 60 lat działają w Polsce, a za dwa lata będą obchodzić setne urodziny. W styczniu b.r. dwie niezależne organizacje (FlightStats oraz JACDEC) przyznały holenderskim liniom najwyższe miejsca na podium w dwóch kluczowych kwestiach: bezpieczeństwie i punktualności. KLM ogłoszono najbardziej punktualną linią świata i najbezpieczniejszą linią lotniczą w Europie. Również lotnisko bazowe KLM Schiphol w Amsterdamie wielokrotnie wygrywa w rankingach popularności i jest niezmiennie doceniane przez podróżnych za doskonałe oznakowania, funkcjonalność i przytulne wnętrza. W tegorocznym rozdaniu Business Traveller Awards Polska otrzymało tytuł „Najlepszego Lotniska na Świecie".

 

Bilety KLM na trasie Gdańsk-Amsterdam rezerwować można już dziś, na podróże realizowane po 15 maja 2017 roku, kiedy to będzie miał miejsce lot inauguracyjny. Więcej informacji na temat rozkładu połączeń i promocji cenowych dostępnych jest na stronie www.klm.pl, pod numerem telefonu 48 (22) 51 23 947 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

 

*godziny lotów mogą się różnić w zależności od daty lotu

 

Źródło: Air France / KLMAdd this to your website