Ryanair: rusza letni rozkład lotów z Katowic.
środa, 29 marca 2017 17:49

Ryanair, dziś (29 marca), świętował początek letniego rozkładu lotów z Katowic 2017 oraz lot inauguracyjny do Hamburga. Siatka połączeń Ryanaira z Katowic na lato 2017 obejmuje 6 tras, w tym typowo wakacyjne połączenia na Kretę i na Korfu.

 

34065

 

Z okazji uruchomienia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Katowic do Hamburga na podróż w kwietniu już od 19 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na Ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy.

 

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała: Wreszcie rusza letni rozkład lotów, a wraz z nim nasze nowe połączenie z Katowic do Hamburga.

 

Klienci Ryanaira mogą w sezonie letnim 2017 wybrać jedną z 6 tras ze stolicy Górnego Śląska m. in na Kretę i na Korfu. Ryanair nadal będzie rozwijał siatkę połączeń z Katowic, a już w październiku dołączą do niej kolejne trasy m. in. do Aten, Mediolanu i Edynburga.

 

Aby uczcić początek sezonu letniego i uruchomienie nowych tras, wprowadzamy do sprzedaży bilety z Katowic do Hamburga na podróż w kwietniu w cenie od 19 zł. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy, aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś.

 

Źródło: RyanairAdd this to your website