Lufthansa najlepszą linią lotniczą w Europie.
środa, 21 czerwca 2017 17:01

Lufthansa została wybrana najlepszą linią w Europie. Nagrodę wręczono 20 czerwca na Paris Air Show 2017 w Le Bourget. Instytut badań rynkowych Skytrax, który specjalizuje się w branży lotniczej, przeprowadził badanie wśród 18 milionów pasażerów z ponad 160 krajów na całym świecie.

 

B747-8 LH 1200

 

W ramach badania, pasażerowie z całego świata docenili niemieckiego przewoźnika za oferowane przez niego usługi. Serwis oferowany przez personel pokładowy i naziemny, wieloletnie inwestycje w dopasowanie naszych kabin i saloników do potrzeb pasażerów oraz nasze usługi i digitalizacja opłaciły się – powiedział Carsten Spohr, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Deutsche Lufthansa AGNagroda Skytrax jest dowodem na to, że pasażerowie Lufthansy cenią sobie naszą jakość. Połączenie usług premium oraz doskonałej infrastruktury wywarło wrażenie na pasażerach z całego świata oraz sprawiło, że staliśmy się numerem jeden w Europie. Nasza oferta jeszcze nigdy nie była tak dobra. W trakcie odbierania nagrody Carsten Spohr podziękował w szczególności pracownikom Lufthansy, ponieważ to dzięki ich pracy ten sukces był możliwy.

 

A321 PZO

 

Lufthansa otrzymała również nagrodę za "Najlepszą Linię w Europie Zachodniej" oraz "Najlepszy Lounge dla Klasy Pierwszej". Lufthansa, Swiss oraz Austrian Airlines były nominowane do nagrody za „Najlepszą Linię w Europie Zachodniej". Austrian Airlines otrzymały nagrodę w kategorii „Najlepszy Personel Lotniczy w Europie".

 

777 Austrian MKRO 600

 

Badanie zostało przeprowadzone przez instytut badawczy Skytrax, który specjalizuje się w branży lotniczej. W ramach badania oceniano zarówno usługi oferowane na pokładach, jak i na lotniskach. Skytrax przeprowadza coroczne badania rynku od 1999 roku.

 

Źródło: LufthansaAdd this to your website